Konstrukční hranoly | Konstrukční hranoly KVH a BSH

Konstrukční hranoly KVH a BSH

konstrukcni hranoly KVH

Kromě okenních hranolů naše společnost dodává i lepené konstrukční a stavební hranoly, které mají široké spektrum využití.

Konstrukční hranoly se dodávají jako masivní délkově cinkované hranoly KVH a vrstvené lepené hranoly BSH. Lepené hranoly BSH se standardně dodávají v délkách dle přání a rozpisu zákazníků. Rozměrové řady BSH jsou šířky: 100-240 mm stoupání vždy po 20 mm výška / tlouštka hranolů: 100-720 mm taktéž stoupání po 20 mm.

Tyto materiály jsou k dodání vcelku v rychlých dodacích termínech. Zašlete svou poptávku a obratem obdržíte cenovou nabídku včetně možného termínu dodání. Ty se pohybují s ohledem na množství od 10 do 14 dnů.

Pro výrobce dřevěných domů, tesařské a truhlářské firmy dodáváme konstrukční hranoly KVH a lepené hranoly BSH. Tyto prvky mají dnes již mnohostranné využití, ať už se jedná o samotné konstrukce montovaných dřevěných domů, krovy, stropní trámy, ale i příčky bytů a podobně. Tyto profily v praxi nahrazují díky své stabilitě klasické řezané hranoly, mnohdy díky své váze i kovové profily.

Veškeré profily jsou obvykle dodávány v dřevině SMRK a jsou vyrobeny dle norem EN 385 a 386 DIN 1052-I / AI.

Jsou 4-stranně hoblované se sraženými hranami.

KVH se dodává standardně v délkách 13 m,  ale jsou možné i dodávky v délkách dle rozpisu a přání zákazníků. Šířky KVH jsou 60-80-100-120-140 mm, výšky pak 60 - 240 mm ve stoupání po 20 mm.

konstrukcni hranoly BSH konstrukcni hranoly KVH / BSH