Sponzoring


Naše společnost se v lednu 2008 stala partnerem v projektu "TACHOV - MĚSTO STROMŮ".

Jedná se o celoroční ekologicko-osvětovou kampaň, s cílem probudit zájem všech věkových skupin o ochranu životního prostředí a prohloubit vztah k přírodě, symbolizované v tomto projektu STROMY.
Praktickým krokem tohoto projektu je vybudování genového sadu v Tachově, kde se vysazují staré a krajové odrůdy stromů Tachovska, zde se uchovají pro další generace a postupně se navrátí zpět do volné přírody.

Dále naše společnost už 10 let sponzoruje žákovské mužstvo fotbalového klubu FK Tachov.

Mužstvo mladých fotbalových nadějí tři roky startovalo v druhé nejvyšší soutěži v republice, v žákovské divizi. Po reorganizaci této soutěže se mužstvo vrátilo do přeboru plzeňského kraje, který v sezoně 2010-11 bez porážky vyhráli. Krom této soutěže startuje i na velice prestižných turnajích po celé republice a již přivezlo několik cených trofejí. Přejeme klukům mnoho sportovních úspěchů...
Je dobré zmínit, že pan Radek Volka se po dobu 10 let i aktivně podílel na tréninkové přípravě, později zastával úlohu vedoucího tohoto mužstva. Po sezoně 2010-11 tuto aktivní činnost ukončil.

Dále naše společnost již také několik let sponzoruje házenkářský oddíl HC Slavoj DDM Tachov.

Děvčata patří ve své kategorii mezi špičky krajské házené, ale úspěchy zaznamenávají i na území celé republiky. I děvčatům přejeme stále tak dobré sportovní výkony.
Naše společnost VOLKA a syn spol. s r.o. patřila mezi generální sponzory Mistrovství České republiky v házené mladších žákyň, pořádané v Tachově ve dnech 9.-11.6.2006, i naše děvčata si zasloužili start na tomto mistrovství a obsadili velice pěkné 7.místo v republice.

Kromě sportu naše společnost podporuje například tachovskou rockovou skupinu EXCENTR

Křtila v červnu 2011 své další CD a oslavila zárověň 25 let své působnosti. Rovnež tachovský dechový Orchestr mladých při ZUŠ v Tachově, který vystupuje i mimo naší republiku, a další menší a drobné projekty v našem regionu.Záchranná stanice Plzeň

Ti z Vás, kteří navštěvujete naše sídlo a sklady v obci Hlinné, se zájmem během roku pozorujete párek a mladé Čápa bílého v našem areálu. Na ně a všechny v plzeňském regionu dohlíží a v případě potřeby jim pomáhá Záchranná stanice Plzeň, kterou rádi od roku 2000 také podporujeme.