volkaasyn

O společnosti

Firmu založili k 1. květnu 1996 pánové Richard a Radek Volkovi, otec se synem, zpočátku jako sdružení podnikatelů, které se pak v prosinci 1998 transformovalo na obchodní společnost VOLKA a syn spol. s r.o..

V dubnu roku 2000 společnost koupila nedaleko sjezdu dálnice D5 vlastní areál v obci Hlinné o velikosti cca 5500 m2, ve kterém ještě téhož roku začala s rekonstrukcí skladů a budov. K dnešnímu dni jsou objekty v plném provozu a denně slouží k uspokojování nejrozmanitějších požadavků našich zákazníků.
V závěru roku 2005 sem bylo přemístěno sídlo a vedení společnosti se záměrem bližšího kontaktu s našimi zákazníky a partnery při řešení jejich bezprostředních podnětů a potřeb.

Dlouholeté zkušenosti, obchodní vztahy a kontakty v oboru lepeného a truhlářského dřeva zaručují flexibilitu a vysokou kvalitu nabízených výrobků a díky velkým skladovým zásobám dosahujeme velmi krátkých dodacích lhůt. Ve standardních produktech umíme dodat požadovaný materiál i do 24 hodin až do truhláren a provozů po celé republice. Skladem je nepřetržitě cca 500 m3 okenních hranolů, spárovkových desek, truhlářského řeziva a ostatních výrobků pro truhlářskou výrobu.

Dnes jsou veškeré produkty převážně importovány, přesto například truhlářské řezivo pochází i ze zdrojů v České Republice. V nabídce jsou zastoupeny dřeviny ze všech kontinentů, ty dovážíme ve spolupráci s velkými evropskými importéry a společně s jejich zásobami a možnostmi můžeme uspokojit nejrůznější požadavky.

V květnu 2011 jsme oslavily 15 let na trhu. K této příležitosti jsme otevřeli novou administrativní budovu v rekonstruovaných prostorách našeho areálu. Tyto  nové prostory určitě zpříjemní setkání s Vámi, naše vzájemné schůzky, důležitá jednání i Vaše přátelské návštevy. Přijměte tímto i Vy pozvání k nám...  
Téhož roku jsme investovali do nové betonové podlahy ve skladu řeziva a cinkovaných hranolů. Nová rovná plocha (cca 680 m2) také usnadní manipulaci na skladě a tím i Vaše expedice zrychlí.

V roce 2016 naše společnost oslavila své dvacetileté výročí, ano je to tak - jsme už 20 let na trhu. V předešlém roce jsme konečně uskutečnili další  z našich plánů a rozšířili náš areál o další 2 sklady o celkové ploše 2000 m2. Tyto prostory poslouží hlavně pro služby které poskytujeme a  náš prostor jsme tímto více jak zdvojnásobili. Náš areál v konečné podobě je o ploše 16.000 m2  a  k dispozici máme cca 3500 m2  krytých skladů.