Masivní podlahy | Masivní podlahová prkna / podlahovky

Masivní podlahová prkna / podlahovky

masivni podlahovky / drevene podlahy

Nabízíme také masivní podlahové profily (podlahovky) a to skladem ze severského smrku a severské borovice. Tyto profily mají podélně pero-drážku.

U standardních profilů nabízíme ve smrku 24 a 27 x 146 mm, u borovice 27x146 mm (na objednávku dodáme i 27 x 192 mm).

Délky jsou pak podobné jako u palubek a sice 4000 a 5100 mm. Nechte si zpracovat naší cenovou nabídku zde
Ceník pro vaší představu naleznete zde.
  Dále nabízíme masivní podlahy Real FLOOR z dubu a jasanu, ty mají oproti měkkým dřevinám pero-drážku 4-stranně tedy ze všech hran profilu.
Vyrábějí se v tloušťkách 15 – 40 mm a je možné je opakovaně renovovat. S užíváním získávají masivní dřevěné podlahy přirozenou patinu a krásnější vzhled. 

 

Investice do masivních dřevěných podlah neztrácí i po čase svojí hodnotu ba naopak…

Mezi největší výhody masivních podlah patří trvanlivost, schopnost absorbce vlhkosti, odolnost proti vlhkosti, stabilita, izolační schopnosti, obnovitelnost povrchu a nadčasový přírodní vzhled a výhodná investice.masivni podlahy DUBPodlahy z masivu mají velice dlouhou životnost a v domě nebo v bytě vydrží i po několik generací. V případě, že se po mnoha letech užívání podlahy projeví známky jejího opotřebení, lze podlahu přebrousit, její povrch ošetřit ochranným nátěrem a nadále využívat ještě dlouhou dobu. Pro správnou funkci povrchového ošetření masivních dřevěných podlah doporučujeme přírodní nátěry OSMO.
Kompletní katalog masivních podlah Real FLOOR naleznete zde
Další variantou masivních podlah jsou 3-vrstvé plovoucí podlahy Ekowood.
EKOWOOD je jednou z nejvíce mezinárodně uznávaných a respektovaných značek ve světě v oblasti výroby vícevrstvých dřevěných podlah. Jako lídr na světovém trhu se tato značka stala symbolem vysoké kvality svých výrobků. 
EKOWOOD je vyráběn podle normy ISO 9001:2000 standard kvality. Přijetím tohoto osvědčeného výrobního procesu v kombinaci s použitím nejlepších dostupných surovin a lepidel je kvalita tak vynikající, že můžeme poskytnout záruku 15 let.masivni drevene podlahy

Kompletní nabídku plovoucích podlah naleznete v katalogu zde.

 


 Masivní podlahy vypadají v interiéru velice přirozeně, jsou trvanlivé a nenáročné na údržbu. Masivní dřevěné podlahy hlavně vytváří zdravé klima v místnosti bez roztočů a prachu.